17 Ocak 2018 Çarşamba

Nur Ak Kuzine

Rize Nur Ak Kuzine Soba

NUR – AK Kuzine Soba 1986 yılından günümüze kadar doğru hedef ve stratejilerle üretim ve ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. Geçmişten günümüze kadar üretimimizde daima yenilikçiliği ilke olarak görmekteyiz. Kuzine Sobayı sadece Karadeniz yöresine değil,Türkiye geneline de kuzine sobanın kullanımını yaygınlaştırmayı hedeflemekteyiz.

Nur – Ak Kuzine Soba müşteri odaklı çalışmasıyla ve kalite standartları ile garantili ürünlerini Türkiye pazarına sunarak sektöründeki önemli yerini korumaktadır. Nur – Ak Kuzine Soba hızlı büyüme politikasında başarısının nedeni olarak gördüğü müşteri memnuniyeti , güven ve kalite ilkelerine bağlılığını sürdürerek adından söz ettirmektedir. 


Sıradan, teknik özelliklere önem vermeyen birinden ya da birilerinden bu ürünü alarak kullanmaktan çekinmelisiniz. Bunu yerine, ürettiği ürünün arkasında duran, bu ürünü ücretsiz bir şekilde kargo hizmeti ile adresinize ulaştıran ve sattığı her türlü ürüne garanti veren işletmemizi tercih etmeniz, sizin güven içerisinde alışveriş yapacağınız ya da ürüne sahip olarak, kullanacağınız anlamına gelecektir. https://goo.gl/DFGXti

Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder