4 Ocak 2017 Çarşamba

Kuzine Almadan Önce Bilinmesi Gereken Hususlar

Kuzine soba yıllar önce ihtiyaç olarak kullanılan ve günümüzde bu ihtiyacın yanı sıra nostalji olarak da yer alan bir araçtır. Kuzinede ısınılması , yemek yapımında kullanımı ve fırınında ekmek vb passta, börek , tepsi yemeklerinin yapımında çok özellikli bir araçtır.

Kuzinede bilinmesi gerekilen en önemli husus kaliteli olması , kalın sac olması ve yapımındaki işçiliktir. Bunlardan bir tanesi eksik olduğu takdirde kuzine de randıman alamamanın yanında kısa sürede kuzine ömrünü bitirmektedir. Satıcı tarafından size sunulan sac kalınlığı 3mm , 4 mm ve bunun yanında 15 yıllık garanti gibi söylemlere itibar etmeyin . Bu tamamen ürününü satması için söylemiş olduğu bir söylemdir.Çünkü 15 yıl sonra kendi kuzinesini dahi tanıyamazlar.

Sizlere tavsiyemiz başka bir firmada karar kılsanız dahi bizleri arayarak bir fikir ve görüş almanızdır. Sizlere kuzine alışverişinde bilinmesi gereken ve özelliklerini anlatmamızda yarar vardır. Binbir zorluklarla emek vererek kazandığınız parayı her yıl kuzine alarak harcamayın .
rize kuzinesiShare this article :

0 yorum:

Yorum Gönder